ANALITYK: OSTATNI SKOK BITCOIN’A WYGLĄDA JAK POCZĄTEK 250% RAJDU W 2019 R.

Katastrofa flash Bitcoina w weekend rzuciła klucz do byczego spojrzenia niektórych analityków.
Ponieważ BTC został odrzucony na tak istotnym poziomie (12.000 dolarów), niektórzy sugerują, że składnik aktywów może zobaczyć wycofanie do poziomu sprzed 9.000 dolarów.
Niektórzy analitycy nie są przekonani o tym odczuciu.
Jeden inwestor, który przewidział wybuch Bitcoina na początku 2019 roku mówi, że ostatnia akcja cenowa wygląda jak dno 2018 roku.
Oznacza to, że w przypadku rymowania się historii, wiodąca krypto waluta znajduje się na skraju wielomiesięcznego rajdu, który może doprowadzić ją do nowego, wszechobecnego haju.

ANALITYK: BITCOIN WYGLŠDA TERAZ TAK, JAK NA POCZŠTKU RAJDU 2019.

Według inwestora, który przewidywał wybuch Bitcoin System na początku 2019 r., BTC wygląda strukturalnie podobnie do niedźwiedzich dolin rynku w latach 2018-2019:

„Nie mogę uwierzyć, że nie widziałem tego wcześniej. W tygodniowym, klasycznym wzorze nazywam „Płynne przekazywanie mocy“ A. Niedźwiedzie słabną, gdy cena spada B. Byki cicho kupujące przez cały czas przejmują kontrolę C. Ponowny test mocy D. Uniesienie się Porównaj z miesięcznym, Crypto Zima ’18-’19.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Graj teraz!
Inwestor mówi, że jeśli historia będzie się rymować, BTC jest na skraju przedłużonego biegu byków.

Wykres akcji cenowej BTC w ciągu ostatnich kilku miesięcy od tradera b.biddles (@Thalamu_ na Twitterze). Wykres z TradingView.com
Powiązane czytanie: Eerie Fractal Predicts Bitcoin Will Cross Above $12k Again Very Soon.

NIE JEST TO JEDYNY SYGNAŁ PRZEWIDUJĄCY DŁUGOTERMINOWY BIEG BYKÓW.

Tworzenie świec Bitcoin’a nie jest jedynym trendem, który analitycy postrzegają jako sygnał zbliżającego się długotrwałego biegu byków.
Jak wcześniej informował Bitcoinista, „Super Trend“ Bitcoin’a na tygodniowym wykresie właśnie wydrukował świecę byczą po raz pierwszy od początku rajdu 2019. Handlowiec, który dokonał tej obserwacji, po raz pierwszy napisał w odniesieniu do poniższego wykresu:

„Supertrend“ poszedł na zielono na tygodniku. Prawdopodobnie nic wielkiego. To nie jest tak, że ten wskaźnik zaznaczył główne cykle makro byka i niedźwiedzia w przeszłości.“

Wykres makro akcji cenowej BTC z tzw. wskaźnikiem Super Trendu przez inwestora Byznatine General
Również potwierdzając oczekiwanie rozpoczęcia długoterminowego trendu byka, jeden z analityków zauważył, że trzy z długoterminowych średnich kroczących Bitcoin’a są wyższe w tandemie. Według jego analizy, ostatni raz miało to miejsce w 2016 roku, przed rajdem 2.000%, który wziął BTC do 20.000 dolarów:
„BTC miesięcznie“: Jedna miara byka: Cena > 26 Hume MA > 9 Simple MA > 21 Exponential MA Dwa razy wcześniej to zasygnalizowało przedłużony bieg byka. Miesięczne MA’s są jak lotniskowce, tzn. powoli się obracają. Odwrócenie się w tym momencie jest mało prawdopodobne.“

Wykres makro akcji cenowej BTC z długoterminową analizą średniej kroczącej według tradera „Nunya Bizniz“ (@pladizow na Twitterze). Wykres z TradingView.com
Te tendencje nie potwierdzają w 100%, że zbliża się bieg byków. Chociaż pokazują one, że technicznie rzecz biorąc, Bitcoin jest bardziej skłonny do rajdów niż do upadku.